Ściągnij Loko: Android iOS

Zaczynamy

Są sceny w filmach, które świetnie oddają to jak się czujesz w konkretnej chwili swojego życia. Sceny te pozostają zwykle już na zawsze w Twojej głowie. Nie inaczej było ze mną.


Ta do której wracam dziś, pochodzi z filmu Walta Disney’a, Kraina Jutra (ang. Tomorrowland). Akcja dzieje się w 1964 roku podczas targów EXPO w Nowym Jorku. Młody wynalazca Frank Walker przedstawia swój wynalazek komisji konkursowej. Zapytany dlaczego stworzył swój wynalazek, odpowiada:

Wydaje mi się, że miałem dość czekania, aż ktoś inny zrobi to za mnie.

(ang. I guess I got tired of waiting around for someone else to do it for me)

Dla mnie czas się zatrzymał, a motywacja do działania sięgnęła zenitu. Właśnie takie emocje towarzyszyły nam w trakcie tworzenia Loko, po prostu nie chcieliśmy czekać, aż w końcu ktoś zrobi to za nas.

„Loko people”

W trzy miesiące postawiliśmy MVP, i od 3 lipca działamy już razem z Wami. W Loko wierzymy, że tylko będąc blisko Was uda nam się stworzyć pierwszy na świecie social marketplace, a więc sklep, który żyje i myśli zgodnie z preferencjami użytkowników.

Dziś uruchamiamy kolejny trybik w całej machinie Loko – blog. Na blogu znajdziecie informacje o najnowszy trendach w modzie i tzw. fashiontech’u, najciekawsze stylizacje oraz nasze przemyślenia i obserwacje z kolorowej codzienności start-upowej. Nie chcemy jednak zamykać się tylko na nasze przemyślenia, ale przede wszystkim słuchać tego co Wy macie do powiedzenia, co Was interesuje i co Waszym zdaniem jest ciekawe.

Już dziś, z wielką przyjemnością zapraszam każdą i każdego z Was do współtworzenia naszego bloga. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana – nie czekaj i zgłaszaj się na mail: piotrek@goloko.pl

Zaczynamy!


October 14, 2016
Piotr Mądry

Piotr Mądry

Co-founder Loko